W dniu 26 lutego w Ośrodku Nowolipie odbyło się spotkanie karnawałowe klientów i pracowników programu Asystent Osoby Niepełnosprawnej.

Wszystkie zaproszone osoby stawiły się punktualnie o godzinie 16:00. Zebranych powitała karnawałowo przystrojona sala i pusty parkiet, który stał się potem areną walki o zdobycie tytułu króla i królowej balu. Po uroczystym otwarciu wspomniany parkiet szybko zapełnił się od tancerzy. Z każdą chwilą emocje wśród uczestników balu rosły. Duch imprezy roztaczał się po całym Ośrodku Nowolipie. W przerwach między licznymi konkursami była możliwość poznania asystentów, koordynatorów Programu Asystent . Ponadto dla wszystkich czekał słodki poczęstunek, który dodawał siły dla dalszej zabawy. Gwoździem programu był występ iluzjonisty, który dodał magii tamtemu wieczorowi.

Cała atmosfera jaką stworzyliście spowoduje, iż ten dzień na długo zapisze się w naszej pamięci oraz historii Programu Asystent. Żywimy głębokie przekonanie, iż w przyszłym roku nie zawiedziecie nas i razem będzie mogli zaczarować karnawał.

 

 Tańczący uczestnicy balu

W tańcu nie oszczędzał się żaden z uczestników balu

Dyrekcja takze tanczy

Taneczny szał ogarnął także Pana Dyrektora Zbigniewa Ogonowskiego

Pokaz iluzjonisty

Odrobina magii w ,,Ośrodku Nowolipie"

Wreczanie nagrod dla krolowej i krola balu

Królowa i Król Balu wybrani!