17 maja jak co roku tłumy mieszkańców różnych miast w całej Polsce ustawiały się w długie kolejki aby móc uczestniczyć w Nocy Muzeów. To doroczne święto kultury stwarza możliwość znalezienia dla siebie odpowiedniej sztuki i historii w różnej jej odsłonach.

 

W tak wielkim wydarzeniu nie mogło zabraknąć także naszych Klientów wraz z asystentami osób niepełnosprawnych. Chociaż aura tego dnia była ,,bardzo muzealna” – zacinający, deszcz i tłumy pod parasolami –to nie przestraszyła nikogo.

Nasi klienci wraz z asystentami odwiedzili m.in. Zamek Królewski, Kancelarię Prezesa Rady Ministrów, Belweder, Muzeum Sportu i Turystyki w Centrum Olimpijskim, Muzeum Wojska Polskiego oraz Teatr Buffo.

Noc muzeów pokazała, że kultura nie jedno ma imię i wcale nie musi być nudna . Ponadto przez moment wszyscy mieliśmy możliwość poznania jak wygląda nasze miasto nocą – tłumy uśmiechniętych ludzi i niepowtarzalny klimat, który przy okazji Nocy Muzeów oddziałuje ze zwiększoną siłą.

Serdecznie pragniemy podaziękować wszystkim instytucjom, które gościły naszych Klientów wraz z asystentami w swoich progach oraz wszystkim uczestnikom Nocy Muzeów za niezapomniane przeżycia. Do zobaczenia za rok!

 

Klient z asystentem w Kancelarii Premiera na tle flag państw Unii Europejskiej

Klient z asystentem w Kancelarii Premiera na tle flag państw Unii Europejskiej

Przewodnik oprowadzający klienta z asystentem po korytarzach Kancelarii Premiera

Przewodnik oprowadzający klienta z asystentem po korytarzach Kancelarii Premiera

Przewodnik opowiadający klientowi z asystentem historię sali obrad w Kancelarii Premiera

Przewodnik opowiadający klientowi z asystentem historię sali obrad w Kancelarii Premieraa