Wydrukuj 

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że od dnia 1 września 2018 roku program „Asystent Osoby Niepełnosprawnej” będzie realizowany przez Centrum Usług Społecznych „Społeczna Warszawa”.

Ul. Z. Nałkowskiej 11, 01-886 Warszawa

 http://politykaspoleczna.um.warszawa.pl/cus

Centrum jest jednostką organizacyjną m.st. Warszawy, organizującą usługi na rzecz osób starszych oraz osób z niepełnosprawnościami. Celem organizowanych usług jest utrzymanie lub poprawa samodzielnego funkcjonowania osób oraz zapewnienie kontaktu z otoczeniem.

Zamówienia na usługi asystenckie na wrzesień, można kierować na dotychczasowych zasadach do Centrum Aktywności Międzypokoleniowej „Nowolipie”: 

 - od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 18.00

 telefonicznie: (22) 887-33-20

mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Od 1 września 2018 r. zgłoszenia będą przyjmowane przez Centrum Usług Społecznych „Społeczna Warszawa”:

od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.00 - 18.00

- telefon: (22) 277-49-89,

adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

 

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie powstało w miejsce "Ośrodka Nowolipie", mieszczącego się przy ul. Nowolipie 25b. Po gruntownym remoncie Warszawa zyskuje zupełnie nową przestrzeń dla seniorów, osób w średnim wieku, młodzieży i dzieci, a także organizacji pozarządowych. „Ośrodek Nowolipie” został wytypowany na przyszłą siedzibę Centrum Aktywności Międzypokoleniowej z kilku powodów. Przede wszystkim wzięto pod uwagę ogromny dotychczasowy dorobek i doświadczenie placówki i jej pracowników. Niebagatelna była także lokalizacja w samym sercu Warszawy i – co za tym idzie – doskonały dostęp do komunikacji miejskiej.

CAM Nowolipie jest w pełni dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Centrum Aktywności Międzypokoleniowej Nowolipie zostało zaprojektowane według międzynarodowego projektu Design-led for Active Ageing (DAA), w ramach „Innowacji na rzecz Aktywnego Starzenia się”.

Szczegółowych informacji o funkcjonowaniu Centrum Nowolipie, usługach i odpłatności udzielają pracownicy socjalni, dostępni pod numerem telefonu:

tel. 22 838 34 96,

fax. 22 636 70 42,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Serdecznie zapraszamy!